Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dyrektor Carrefoura: Stawiamy na klasteryzację biznesu

- Rynek nie jest łatwy, ma dużą dynamikę, a każdy z konkurentów idzie do przodu i szuka nowych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że przyszłość pokaże, że mamy rację, stawiając na klasteryzację biznesu handlowego, czyli bardziej dokładne dostosowanie naszej oferty do rynku i potrzeb klientów oraz partnerów biznesowych - komentuje Francois Vincent,  dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska

Reklama

Carrefour na 2015 r. zaplanował w Polsce uruchomienie dwóch nowych hipermarketów (w Wołominie i Jaworznie), od pięciu do dziesięciu supermarketów oraz 100-120 sklepów franczyzowych.  W 2016 i 2017 r. zrealizowana zostanie także inwestycja szczególnie ważna wizerunkowo dla firmy Carrefour: w centrum handlowo-rozrywkowym Posnania powstanie największy hipermarket Carrefour w Polsce. Zdaniem prezesa Carrefour Polska, choć rynek w naszym kraju jest już mocno nasycony powierzchnią handlową, to jednak wciąż pozostaje na nim miejsce na największe formaty sklepów.

Aktualność wyszczególnionych na początku roku planów - przynajmniej co do formatu convenience - potwierdza Francois Vincent, dyrektor ds. supermarketów i sklepów convenience w Carrefour Polska. Jak tłumaczy w rozmowie z naszym portalem, Carrefour chce zakończyć bieżący rok z liczbą prawie 600 sklepów franczyzowych (Carrefour Express), co oznacza, że faktycznie otwartych zostanie ich ponad 100. 

Więcej na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum