Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dyrektor sieci KiK: Interesują nas także ulice handlowe

- KiK zamierza otworzyć kolejne sklepy w tym roku. Interesują nas miasta powyżej 15 tys. mieszkańców. Nie wykluczamy jednak indywidualnych wyborów, zależnych od rozmieszczenia. Do tej pory mieliśmy w Polsce niewiele sklepów przy ulicach handlowych, ale liczymy, że również w takich miejscach będziemy teraz rozwijać nasz koncept -  mówi Mariusz Kulik, dyrektor generalny sklepów KiK.
Reklama

- Nasze sklepy to nie tylko galerie handlowe. Owszem, wydają się one dobrym wyborem, ponieważ chcemy być blisko klienta, ale nie jedynym. Nasze sklepy znajdują się również w retail parkach, czy lokalach w centrum miasta. Poszukujemy przede wszystkim dogodnych oraz atrakcyjnych lokalizacji, ponieważ odgrywają one bardzo dużą rolę i przekładają się na efekty naszej działalności. Zwracamy również uwagę, aby każdy ze sklepów dysponował powierzchnią minimum 550 mkw. Dzięki temu wszystkie miejsca w lokalu są dobrze dostępne, nawet dla matek spacerujących z wózkami - dodaje Mariusz Kulik.

Pierwszy sklep pod szyldem KiK otwarto w 1994 roku w Düsseldorfie. Obecnie marka KiK jest w właścicielem ponad 3 200 sklepów na terenie: Polski, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Słowacji, Słowenii, Węgier i Chorwacji.

W Polsce KiK ma ponad 100 sklepów.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum