Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Dystrybutor bakalii wynajmuje magazyn w Warszawie

Dystrybutor bakalii firma Hebar, zdecydował się na wynajęcie ponad 1300 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w prywatnej inwestycji firmy Italux zlokalizowanej tuż przy węźle Opacz-Kolonia w Warszawie.
Reklama

- Jesteśmy firmą z ugruntowaną pozycją na polskim rynku, która pozwala nam zaplanować kolejne etapy rozwoju w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Zdecydowaliśmy się na relokację i konsolidację dotychczasowej powierzchni do jednego A-klasowego magazynu, który jest dobrze widoczny
z obwodnicy Warszawy. Oceniliśmy, że nowa lokalizacja pozwoli nam na integrację i optymalizację procesów, poszerzenie oferty towarów i usług oraz dotarcie do większej liczby klientów – wyjaśnia Konrad Pych, właściciel Hebar.

- Nowa lokalizacja zapewnia klientowi doskonałe warunki dystrybucyjne. Położenie obiektu tuż przy węźle Opacz-Kolonia na przecięciu dróg ekspresowych S2 i S7 umożliwia komfortowy transport na północ, południe i zachód Polski, a w perspektywie roku 2021 po ukończeniu i otwarciu Południowej Obwodnicy Warszawy również na wschód kraju. Optymalizacji ulegnie logistyka na terenie aglomeracji warszawskiej oraz województwa mazowieckiego – mówi Damian Kińczyk, konsultant w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Axi Immo.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum