Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

E.Leclerc zapowiada wzmocnienie grupy zakupowej Galec

Michel Edouard Leclerc, prezes Grupy E.Leclerc zapowiedział wzmocnienie grupy zakupowej Galec, czyli centrali zakupowej francuskiego detalisty. Szef firmy E.Leclerc poinformował, że spółka wsparta zostanie przez dodatkowe "zespoły ds. sprzedaży i marketingu." Dotychczas spółka Galec zajmowała się przede wszystkim zakupami produktów i paliwa oraz wsparciem procesów związanych z "zapleczem" firmy.
Reklama

Dzięki wprowadzonym zmianom, spółka Galec będzie się zajmowała nie tylko zakupami, ale także lepszym dostosowaniem oferty do potrzeb konsumentów w tym, przewidywaniem zmian w handlu offline i sprzedaży internetowej, czy wzmocnieniu sprzedaży produktów nieżywnościowych. Zmiany mają sprawić, że firma E.Leclerc będzie bardziej konkurencyjna na rynku, szczególnie że przyszłość jest bardzo nie pewna. - Musimy się dostosować do nowych realiów - dodał prezes Grupy E.Leclerc.

Jednocześnie, przedstawiciele Grupy zaznaczyli, że wzmocnienie grupy zakupowej nie oznacza centralizacji firmy, a sklepy nadal będą mogły podejmować samodzielne decyzje dotyczące asortymentu i rozwoju.

 Więcej czytaj na Portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum