Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

E-sklep Venezia stawia na usługę SameDay

Sklep internetowy VENEZIA, oferujący obuwie, torby, kurtki i akcesoria, we współpracy z X-press Couriers, udostępnia klientom opcję dostawy SameDay w cenie 12 zł.
Reklama

- Obserwujemy rosnące zainteresowanie usługą SameDay na polskim rynku e-commerce. Jest to najbardziej dynamicznie rozwijający się sektor w naszym portfelu działalności, dlatego jesteśmy pewni, że już niedługo doręczanie zamówionych w internecie towarów tego samego dnia stanie się normą. VENEZIA to kolejny sklep, który w odpowiedzi na oczekiwania swoich klientów postanowił razem z nami wprowadzić i promować dostawę SameDay – powiedział Adam Tomczak, prezes zarządu X-press Couriers.

- Możliwość dostawy zakupów zrobionych online tego samego dnia jest na razie rzadkością wśród polskich sklepów internetowych. Dlatego dzięki wprowadzeniu usługi SameDay zyskujemy przewagę nad konkurencją i przyzwyczajamy naszych klientów do robienia regularnych zakupów przez internet – powiedział Paweł Antoniak, dyrektor działu sprzedaży VENEZIA.

Usługa SameDay została wprowadzona w 2014 roku dla sklepu Sugarfree.pl przez firmę X-press Couriers, która jako pierwsza zaoferowała ją polskiemu sektorowi e-commerce. 

W Polsce usługa SameDay jest realizowana obecnie w obrębie siedmiu aglomeracji miejskich: Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa oraz Szczecina. Tego samego dnia możliwa jest również dostawa z Warszawy do mieszkańców Łodzi, Poznania i Katowic.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum