Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Easy Auchan - nowa marka Francuzów na polskim rynku (galeria zdjęć)

19 listopada br. na stacji bp Reduta w Warszawie zostanie otwarty pierwszy, pilotażowy sklep Easy Auchan. Otwarcia dwóch kolejnych sklepów planowane są na grudzień tego roku. Easy Auchan to nowy format sklepów, oferuje szybkie i wygodne zakupy w ramach konceptu convenience.
Reklama

- Współpraca z bp to istotny moment rozwoju naszej sieci. Segment convenience to perspektywiczny kanał sprzedaży, w którym chcemy być obecni z naszą kompleksową ofertą. Auchan jest graczem wielokanałowym – funkcjonujemy jako hiper- i supermarkety, w formacie Moje Auchan – sklepów lokalnych-osiedlowych oraz Auchan Direct w kanale e-commerce. Równocześnie silny nacisk kładziemy na działania omnichannel – łączenie różnych kanałów zakupowych i doświadczeń klientów. Na bieżąco śledzimy trendy, skupiamy się na zmianach postaw konsumenckich. Podjęta z bp współpraca pozwala na dostosowanie naszych formatów sprzedaży tak, by skutecznie i z wyprzedzeniem reagować na potrzeby klientów - mówi Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan w Polsce.

Wirtualny spacer po sklepie

W Wild Bean Cafe klienci będą mogli kupić przekąski na drogę, produkty gotowe do zjedzenia na terenie stacji. W ramach oferty dostępnych będzie ponad 1900 produktów, w tym ponad 320 produktów marek własnych Auchan oraz gama produktów lokalnych Pewni Dobrego.

- Pod marką Easy Auchan na stacjach bp tworzymy nowy koncept convenience, czyli całościowe i nowoczesne centrum obsługi klienta dla osób ceniących sobie czas, wygodę i jakościową ofertę - mówi Barbara Wiążewska, dyrektor generalny bp retail w Polsce.

W lutym tego roku firma bp ogłosiła nowe cele w zakresie transformacji modelu biznesu paliwowego #bpNetZero. Praktyczną realizacją tych planów jest partnerstwo z firmą Auchan i stworzenie pod marką Easy Auchan sklepu convenience z ofertą gastronomiczną Wild Bean Cafe. Całość koncepcji dopełni zmieniony wystrój stacji paliwowych.

W ramach wprowadzanych zmian oferta śniadaniowa i lunchowa dostępna w Wild Bean Cafe zostanie rozszerzona o dania na miejscu i na wynos m.in. kanapki ze świeżych produktów, ciepłe przekąski, świeżo wyciskane soki oraz wypiekane na miejscu pieczywo. Oferta Wild Bean Cafe oraz sklepowa dostępna będzie na miejscu oraz z dostawą do domu. Na stacji bp Reduta oraz kolejnych przebudowywanych, zgodnie z nową koncepcją, dostępna będzie usługa z obszaru  #zerowaste, realizowana dzięki współpracy z  TooGoodToGo.

Nowy model stacji bp to stacje przyszłości tzw. centra obsługi, z ofertą dodatkowych usług np. samochodów na wynajem w ramach oferty car sharing oraz z myjni oferującej płatność bezgotówkową. Na stacji bp w nowej odsłonie dostępne będą dla naszych klientów rozwiązania mikromobilne, dzięki obecności oferty platformy miejskiej mobilności Bolt. Elektryczne hulajnogi Bolta będą dostępne w wyznaczonych miejscach na stacji. Docelowo stacja będzie także miejscem odbioru zakupów z Auchan w opcji Click&Collect realizowanej przez Auchan. W przyszłości wprowadzane będą kolejne elementy konceptu mobility HUB na stacjach bp. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum