Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ed Sheeran wziął się za tworzenie sosów

Najnowszy przebój od Eda Sheerana ma premierę w tym tygodniu... ale to nie piosenak a własna gama sosów, które nazwał Tingly Ted's. Gama ostrych sosów, stworzona przez Eda i jego zespół ekspertów, powstawała przez prawie dwa lata.
Reklama


Marka Tingly Ted's zawdzięcza nazwę dziecięcej ksywce Eda. Oferuje gamę dwóch ostrych sosów: Tingly i Xtra Tingly, jako dodatek do frytek, nuggetsów, falafeli, smażonego kurczaka.

Ed Sheeran wyjaśnia: „Chciałem zaprojektować sos, który zajmie to samo dumne miejsce, co ketchup. Jestem podekscytowany wprowadzeniem tych produktu na rynek, bo jest to autentycznie coś, czego używam każdego dnia przy wszystkich trzech posiłkach. Mam nadzieję, że pokochacie je tak samo jak ja."

W Tingly Ted's wyczuwa się świeżą nutę cytryny i dymny smak, dzięki którym czerwone papryczki jalapeño i papryczki Capsicum są bardziej wyraziste. 

Tingly Ted's nie mają dodatków w postaci barwników, sztucznych aromatów czy konserwantów. Wykonana z materiałów pochodzących recyklingu butelka w pełni nadaje się do wtórnego wykorzystania.

Tingly Ted's jest dostępny w dwóch smakach: Tingly Sauce 265gr/248ml oraz Xtra Tingly Sauce 265gr/248ml.

Tingly Ted’s będą dostępne dla polskich konsumentów jeszcze w 2023 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum