Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ekipa ma inwestora. Rodzi się holding nowoczesnych mediów?

Beskidzkie Biuro Inwestycyjne (BBI) podpisało plan połączenia ze spółką Ekipa Holding. Cały majątek Ekipy ma być przeniesiony na BBI w zamian za wydanie akcji. Kapitał BBI ma zostać podniesiony o 3,67 mln zł do 4,08 mln zł.
Reklama

Ekipa Holding i BBI

Zarząd spółki Beskidzkie Biuro Inwestycyjne poinformował, że w 28 września 2021 r. podpisał plan połączenia z Ekipa Holding. Uzgodniono, że połączenie nastąpi w drodze przejęcia przez spółkę przejmującą poprzez przeniesienie całego majątku spółki przejmowanej na spółkę przejmującą (połączenie przez przejęcie) w zamian za nowo emitowane akcje emisji połączeniowej.

Po połączeniu spółka będzie prowadzić działalność pod nazwą Ekipa Holding i zajmować się zarządzaniem holdingiem spółek, takich jak Ekipa Management, Ekipatonosi, Pigeon Pictures i Ekipa Games.

“Holding powstały po Połączeniu będzie prowadził działalność w branży nowoczesnych mediów, gdyż Spółka Przejmowana posiada kompetencje i doświadczenie w zakresie e-commerce, dotyczące w szczególności projektowania, budowy, wdrożenia, rozwoju i marketingu platform e-commerce” - zapowiedziano.

całość na portalspozywczy.pl

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum