Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ekologiczna żywność dla zwierząt w łódzkim centrum Nowa Górna

Centrum handlowe Nowa Górna po raz kolejny w tym roku rozszerza swój asortyment. Już niebawem w ofercie łódzkiego obiektu pojawi się Zwierzogród, czyli sklep ze zdrową, ekologiczną żywnością dla zwierząt. Otwarcie nowego lokalu zaplanowano na sierpień br.
Reklama

Nowa Górna to centrum handlowe, które od dawna jest otwarte na wizyty klientów z czworonogami. Już niebawem w obiekcie pojawi się unikalne na mapie Łodzi miejsce, w którym będzie można zrobić wszystkie niezbędne zakupy m.in. dla psa i kota, a przy okazji także poradzić się fachowców. Do grona najemców Nowej Górnej dołączy marka Zwierzogród.

– Realizując naszą strategię leasingową od dłuższego czasu zabiegaliśmy o wprowadzenie do Centrum Nowa Górna sklepu dla zwierząt, który będzie odpowiadał oczekiwaniom naszych klientów, a także miał świeże spojrzenie na ofertę tego typu. Postawiliśmy na młodą i lokalną markę, która razem z nami chce się rozwijać na łódzkim rynku – mówi Karolina Nitowska, Leasing Director w Newbridge.

W ofercie sklepu będzie można znaleźć asortyment, który został starannie wyselekcjonowany w oparciu o wiedzę dietetyczną i weterynaryjną. W Zwierzogrodzie dostępne będą m.in. karmy mokre i suche, przysmaki, suplementy, a także akcesoria dla psów i kotów. Na miejscu będzie można także zasięgnąć porady dotyczącej m.in. diety dedykowanej danemu zwierzęciu czy naturalnej suplementacji.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum