Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Esotiq & Henderson: Wzrost sprzedaży online o 95 proc. rdr

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w październiku 2022 r. przez Grupę Kapitałową Esotiq & Henderson S.A. wyniosły około 17 mln zł i były wyższe o około 20 proc. od przychodów uzyskanych w październiku 2021 r.
Reklama

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży w okresie styczeń – październik 2022 r. wyniosły ponad 196 mln zł i były wyższe o około 17 proc. niż w tym samym okresie roku ubiegłego.

Esotiq & Henderson: Ogromny wzrost sprzedaży online

Przychody Grupy Kapitałowej ze sprzedaży internetowej w październiku 2022 r. wyniosły około 3,1 mln zł i były wyższe o około 95 proc. rok do roku. Narastająco, w okresie styczeń – październik 2022 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży internetowej wyniosły około 30,8 mln zł i były niższe o około 2 proc. niż w porównywalnym okresie 2021 r.

Esotiq & Henderson: Niższa marża

Szacunkowa marża brutto na sprzedaży Grupy Kapitałowej wyniosła około 60 proc. i była niższa o około 4 p.p. w porównaniu z marżą zrealizowaną w październiku roku poprzedniego.

W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń – październik 2022 r. wyniosła około 62 proc. i według szacunków była niższa o około 3 p.p. w porównaniu z marżą osiągniętą w odpowiednim okresie roku ubiegłego.

Powierzchnia handlowa Grupy Kapitałowej na koniec października 2022 r. wynosiła 18 105 mkw. i była mniejsza o około 3 proc. niż rok wcześniej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum