Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Esotiq & Henderson z wyższą sprzedażą i marżami

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży osiągnięte w kwietniu 2023 r. przez Grupę Kapitałową Esotiq & Henderson wyniosły około 19,7 mln zł i były wyższe o około 16 proc. od przychodów uzyskanych w kwietniu 2022 r. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży w okresie styczeń – kwiecień 2023 r. wyniosły około 80 mln zł i były wyższe o około 19 proc. niż w tym samym okresie roku ubiegłego.
Reklama

Esotiq & Henderson rośnie w e-commerce

Przychody Grupy Kapitałowej ze sprzedaży internetowej w kwietniu 2023 r. wyniosły około 3,6 mln zł i były wyższe o około 23 proc. rok do roku. Narastająco, w okresie styczeń – kwiecień 2023 r. skonsolidowane przychody ze sprzedaży internetowej wyniosły około 16,9 mln zł i były wyższe o około 35 proc. niż w porównywalnym okresie 2022 r.

Esotiq & Henderson - wyższe marże

Szacunkowa marża brutto na sprzedaży Esotiq & Henderson wyniosła około 65 proc. i była wyższa o około 1 p.p. w porównaniu z marżą zrealizowaną w kwietniu roku poprzedniego. W ujęciu narastającym skonsolidowana marża ze sprzedaży w okresie styczeń – kwiecień 2023 r. wyniosła około 63 proc. i według szacunków była wyższa o około 1 p.p. w porównaniu z marżą osiągniętą w odpowiednim okresie roku ubiegłego.

Powierzchnia handlowa Grupy Kapitałowej Esotiq & Henderson na koniec kwietnia 2023 r. wynosiła 18 030 m kw. i była mniejsza o około 2 proc. niż rok wcześniej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum