Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Eurocash połączy się z białostocką hurtownią

Zarząd „Eurocash” S.A. zawiadamił o zamiarze połączenia spółki „Eurocash” S.A. (spółka przejmująca) ze spółką „DEF” sp. z o.o. (spółka przejmowana). To drugie zawiadomienie o zamiarze połączenia.
Reklama

Od dnia 4 września br. akcjonariusze spółek łączących się mogą zapoznać się w siedzibie „Eurocash” S.A. przy ul. Wiśniowej 11 w Komornikach z następującymi dokumentami: planem połączenia; sprawozdaniami finansowymi oraz sprawozdaniami zarządów z działalności łączących się spółek wraz z opinią i raportem biegłego rewidenta za trzy ostatnie trzy lata obrotowe; projektami uchwał o połączeniu spółek; ustaleniem wartości majątku „DEF” sp. z o.o. na dzień 1 sierpnia br.; oświadczeniem zawierającym informacje o stanie księgowym „DEF” sp. z o.o. sporządzonym dla celów połączenia na dzień 1 sierpnia br.

W związku z faktem, że „Eurocash” S.A. (jako spółka przejmująca) posiada 100 proc. udziałów spółki „DEF” sp. z o.o. (jako spółki przejmowanej) połączenie dokonane zostanie bez podwyższenia kapitału zakładowego „Eurocash” S.A. i w związku z powyższym nie przewidziano zmian statutu spółki „Eurocash” S.A. Plan połączenia nie podlega badaniu przez biegłego, dlatego też stosowna opinia biegłego nie została sporządzona.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie „Eurocash” S.A., którego przedmiotem będzie m.in. podjęcie uchwały w sprawie połączenia, zostanie zwołane w najbliższym czasie.

DEF Sp. z o.o. to hurtownia z siedzibą w Białymstoku. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum