Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Eurocash zachęca do pracy w logistyce

Blisko 2,7 tys. uczniów szkół branżowych i techników z całej Polski wzięło udział w Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych, który 8 listopada zorganizowała Akademia Umiejętności Eurocash. Uczestnicy mieli okazję poznać specyfikę pracy na stanowiskach: technik logistyk i magazynier-logistyk.
Reklama

Warsztaty prowadzili pracownicy Grupy Eurocash z działu logistyki oraz trenerzy AUE z 20-letnim doświadczeniem. Uczestnicy podczas warsztatu mieli też okazję dowiedzieć się, jak działa logistyka w Grupie Eurocash.

– Branża logistyczna, którą wzięliśmy na warsztat podczas ostatniej edycji, wciąż poszukuje nowych pracowników. Młodzi ludzie już na starcie mogą znaleźć w niej atrakcyjne warunki pracy i stabilne zatrudnienie. Wierzę, że przynajmniej część z nich postawi na karierę właśnie w logistyce – mówi Agata Dzierba, menadżer Akademii Umiejętności.

W sumie w wydarzeniu wzięli udział uczniowie i nauczyciele z blisko 80 różnych miejscowości. Udział w Festiwalu był bezpłatny.

Festiwal Umiejętności Zawodowych jest realizowany w ramach Projektu na rzecz promocji zawodów sprzedawcy i magazyniera-logistyka w szkołach branżowych oraz technika handlowca i technika logistyka w szkołach technicznych, objętego patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji. Podczas poprzednich edycji Festiwalu omówiono m.in. zawody sprzedawcy i technika handlowca (pierwsza edycja) oraz technika logistyka i logistyka-magazyniera (druga edycja).

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum