Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Eurocash ze stypendiami dla dzieci pracowników i franczyzobiorców

Ruszyła 10. edycja programu „Spełniaj Marzenia!”, w ramach którego Fundacja Grupy Eurocash przyznaje stypendia dzieciom pracowników, franczyzobiorców i partnerów Grupy. Do tej pory w programie przyznano w sumie ponad 1200 stypendiów o łącznej wartości ponad 7 mln zł.
Reklama

60 proc. stypendystów korzysta z programu więcej niż raz. Od 2013 r., kiedy Fundacja Grupy Eurocash ruszyła ze swoim programem, stypendia trafiły w sumie do 700 uzdolnionych młodych osób, umożliwiając im rozwijanie pasji i spełnianie marzeń. Wypłacane w trybie comiesięcznym przez cały rok szkolny lub akademicki, stypendia są nie tylko inwestycją w młode pokolenie, ale także realnym wsparciem dla ich rodzin.

Kim są stypendyści programu?

Program stypendialny Fundacji Grupy Eurocash jest otwarty dla dzieci osób zatrudnionych w Grupie Eurocash, a także dzieci jej franczyzobiorców i partnerów oraz pracowników sieci. O stypendia mogą ubiegać się uczniowie szkół średnich lub studenci w trybie dziennym. Dla wielu z nich to szansa na studia w innym mieście, kurs językowy czy regularne treningi sportowe.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (1)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum