Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Europejski Kongres Gospodarczy już za dwa tygodnie

Już tylko 15 dni dzieli nas od największej imprezy gospodarczej w Europie Centralnej.
Jubileuszowa, 10. edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC)  odbędzie się w dniach 14-16 maja 2018 roku. Kongresowi po raz trzeci towarzyszyć będą European Start-up Days, zaplanowane na 15-16 maja br. Oba wydarzenia będą miały miejsce w przestrzeniach Spodka i Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.
Reklama

W 10. jubileuszowej edycji Europejskiego Kongresu Gospodarczego wezmą udział autorytety europejskiej i światowej polityki oraz gospodarki, reprezentanci Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego, przedstawiciele ministerstw polskiego rządu, środowisk naukowych, instytucji finansowych i samorządów, start-upowcy, biznesmeni i menedżerowie największych polskich firm.

Debaty jubileuszowej edycji skoncentrują się m.in. wokół perspektyw wzrostu i konkurencyjności, rewolucji technologicznej z jej aktualnymi i przyszłymi skutkami, odpowiedzialności za środowisko, czy współpracy gospodarczej w ramach wolnego rynku, rozpatrywanych w lokalnym i globalnym kontekście. Nie zabraknie też ciekawych rozmów o branży spożywczej i handlowej oraz wymaganiach współczesnych konsumentów.

Sprawdź agendę i zarejestruj się. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum