Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Excellence przejmie producenta zdrowej żywności

26 marca br. spółka Excellence SA podpisała list Intencyjny z Health Medica sp. z o.o.oraz Intenson sp. z o.o. Z treści listu wynika, że Excellence, Health Medica. oraz Intenson wyrażają chęć podjęcia rozmów, których celem będzie doprowadzenie do nawiązania długoterminowej współpracy, w tym ewentualnej inwestycji kapitałowej Excellence lub Health Medica w Intenson poprzez objęcie lub nabycie udziałów Intenson i włączenie tej spółki do Grupy Kapitałowej Excellence.
Reklama

Strony listu Intencyjnego postanawiają, że rozmowy w tym zakresie obejmujące w szczególności uzgodnienie warunków potencjalnej współpracy i inwestycji w Intenson zostaną przeprowadzone do dnia 31 sierpnia 2021 roku - podano w komunikacie.

Intenson sp. z o.o. jest wiodącym polskim producentem zdrowej żywności i suplementów diety. Strategia grupy kapitałowej Excellence SA, której akcje są notowane na rynku NewConnect Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, obejmuje ekspansję na rynku suplementów diety, wyrobów medycznych oraz kosmetyków, m.in. poprzez akwizycje podmiotów działających na tym rynku, posiadających ugruntowaną pozycję lub potencjał dynamicznego rozwoju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum