Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Factory Gliwice debiutuje na Górnym Śląsku

Do centrów FACTORY w Krakowie, Poznaniu oraz warszawskim Annopolu i Ursusie, dołączyło FACTORY Gliwice. Operatorem obiektów jest NEINVER, lider rynku outletów
w Polsce i Hiszpanii oraz drugi, największy operator tego segmentu w Europie.
Reklama

- Dużym wyzwaniem dla funkcjonowania naszych outletów w nowej rzeczywistości jest zachowanie wszelkich standardów sanitarnych, przy możliwie najmniejszym uszczerbku dla pozytywnych doświadczeń zakupowych. Stawiamy na ścisłą i odpowiedzialną współpracę sprzedawców z pracownikami firm serwisowych i administracją obiektów – mówi Bożena Gierszewska – Mroziewicz, Country Head NEINVER w Polsce.

Klienci outletów na Górnym Śląsku od poniedziałku mogą zrobić zakupy w FACTORY Gliwice, które zastąpiło otwarty w marcu 2019 roku Silesia Outlet. To obecnie piąte centrum tej marki w kraju i pierwsze na Śląsku.

Sieć FACTORY to obecnie pięć centrów outlet, zlokalizowanych w Warszawie (FACTORY Ursus i FACTORY Annopol), Poznaniu, Krakowie i Gliwicach. Na 87 400 mkw. powierzchni handlowej outlety gromadzą prawie 500 salonów outletowych znanych marek lokalnych i międzynarodowych, z segmentu premium i mid-mass market oraz restauracje i kawiarnie.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum