Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ferie z Roblox w Centrum Janki

Aż 2 tygodnie kreatywnych, edukacyjnych i wciągających atrakcji ze świata Roblox przygotowało na czas ferii zimowych Centrum Janki. Od 11 do 25 lutego dzieci będą miały okazję, by m.in. nauczyć się programowania w języku Lua, chwycić za miecze świetlne w wirtualnej rzeczywistości oraz samodzielnie tworzyć elementy gry za pomocą pisaków 3D.
Reklama

Brak planów wyjazdowych lub nieciekawa pogoda za oknem wcale nie muszą oznaczać nudnych ferii. Od 11 do 25 lutego w godzinach od 11.00 do 19.00 w Centrum Janki będzie można przeżyć niesamowite przygody w uniwersum Roblox i doskonale wypocząć od szkolnych obowiązków. Na poszukiwaczy wrażeń czekało będzie aż 7 stref pełnych rozrywki, która wyzwoli w młodych głowach pokłady kreatywności i twórczego myślenia.

Pasję programistyczną najmłodsi będą mogli rozwinąć w strefie edukacyjnej, w której poznają tajniki języka Lua, by następnie móc projektować własne gry i awatary. Zapalonych graczy w wir zabawy porwie strefa gier free to play, która umożliwi przeżywanie przygód w fantast


ycznych światach Roblox. Nie zabraknie również strefy artystycznej, w której kilkuletnie maluchy będą mogły chwycić za kredki i pokolorować ulubionych bohaterów, a starsze – rysować na tabletach, by następnie wydrukować swoje dzieła i zachować je na pamiątkę.

 

Natomiast w strefie kreatywnej, za pomocą pisaków 3D i specjalnych szablonów, dzieci stworzą różne elementy gry i przy okazji doskonale rozwiną swoją wyobraźnię. Jedna ze stref będzie miała formę wystawy, na której będzie można obejrzeć setki figurek Roblox i podziwiać ich ogromną różnorodność Wydarzenie będzie też niepowtarzalną okazją do tego, by nałożyć okulary VR i na chwilę przenieść się do wirtualnej rzeczywistości.

Na spragnionych wrażeń będzie czekała tam muzyczna gra Beat Saber, w której za pomocą mieczy świetlnych zbija się kolorowe klocki. Listę angażujących rozrywek dopełni strefa Gravitrax, umożliwiająca najmłodszym tworzenie fantazyjnych konstrukcji i torów, jednocześnie odkrywając przez nimi świat praw fizyki. 25 lutego w Centrum Janki zagoszczą uwielbiani przez dzieci youtuberzy, którzy na swoich kanałach dzielą się nowinkami ze świata gier – Miss Aga i Farellski. Spotkanie z nimi będzie z pewnością doskonałym dopełnieniem emocjonującej zabawy.

Pełne atrakcji ferie z Roblox w Centrum Janki pozwolą najmłodszym spędzić czas nie tylko na zabawie, ale również wziąć udział w rozwijających i edukacyjnych aktywnościach. Różnorodność dostępnych opcji sprawi, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie. W strefach zabawy Roblox, poza wytchnieniem od szkolnej rzeczywistości, dzieci mogą zdobyć również nowe umiejętności i pasje. Centrum Janki udowadnia, że wartościowej rozrywki i emocjonujących przeżyć w czasie ferii wcale nie trzeba szukać daleko.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum