Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Ferie zimowe w Galerii Młociny. Atrakcje nie tylko dla najmłodszych

Nadchodząca ostatnia tura ferii zimowych, która obejmie województwo mazowieckie, stała się okazją do przygotowania ciekawego harmonogramu aktywności w Galerii Młociny. Wśród nich m.in. zajęcia sportowe, bilety dla kinomanów oraz wydarzenia kulturalne w Hali Hutnik – koncerty, gry, potańcówki.
Reklama

Efektem współpracy z bielańskim sportowym Klubem Hutnik są bezpłatne treningi na terenie Galerii, które w czasie ferii będą odbywały się od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 – 18:00. Poniedziałki będą dniami piłki nożnej, wtorki – koszykówki. Na środę zaplanowano zajęcia z zumby dla najmłodszych. Czwartki poświęcone będą treningom lekkoatletycznym oraz ogólnorozwojowym pod okiem samego Adriana Błockiego – wielokrotnego mistrza Polski i olimpijczyka w chodzie na 50 kilometrów. Piątki to okazja na trening gry w tenisa. Ponadto, do końca lutego można korzystać z lodowiska przed budynkiem Galerii. Po okazaniu paragonów za zakupy z dnia bieżącego za min. 30 zł wstęp jest bezpłatny, a jednorazowy bilet kosztuje zaledwie 8 zł.

 

Bilety do kina za zakupy

Kolejną atrakcją, która czeka na odwiedzających Galerię w czasie ferii jest Filmowy początek tygodnia. W ramach akcji w każdy poniedziałek, wtorek oraz środę, w okresie od 6 lutego do 1 marca można uzyskać bilety do Multikina w zamian za paragony. Można je zdobyć za zakupy na kwotę 100 zł. Na każdego użytkownika przypadają maksymalnie 2 wejściówki. Szczegółowe informacje dostępne są w aplikacji Kupujesz i Masz, na stronie internetowej Galerii i w Info Punkcie (znajdującym się na parterze). Multikino znajdujące się na +2 piętrze budynku to nowoczesny kompleks sieci z wygodnymi, rozkładanymi fotelami, które znacznie podnoszą komfort filmowych seansów.

Rozrywka i kultura w Hali Hutnik

Nowa odsłona Hali Hutnik to teraz nie tylko bogata oferta kuchni z różnych stron świata. To także miejsce rozrywki – automaty do gier oraz jedyne w tej części miasta stoły do shuffleboard, a także miejsce kulturalnych wydarzeń na scenie. W czwartki o godzinie 20:00 organizowany jest Pub Quiz w strefie food court przy Nalewaku, a w co drugą niedzielę miesiąca można wziąć udział w turniejach gier planszowych (najbliższy 19 lutego). W każdy piątek odbywają się muzyczne wydarzenia Hutnik Music Lounge, czyli recital Piano Live i koncert artysty. 12 oraz 26 lutego odbędą się z kolei potańcówki dla wszystkich pod hasłem Tanecznie, kolorowo, wielopokoleniowo.

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum