Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Festiwal Nowe Horyzonty we wrocławskim Fashion Outlet

Da pokazy filmowe w ramach festiwalu Nowe Horyzonty odbędą się na terenie Wrocław Fashion Outlet – wieloletniego partnera MFF Nowe Horyzonty. Wszyscy chętni już 2 lipca będą mogli obejrzeć dzieło hiszpańskiego reżysera Pedro Almodóvara „Ból i blask”, a 9 lipca nominowaną do Oskara, japońską animację „Mirai”.
Reklama

Bliska relacja mody i kina sprawia, że Wrocław Fashion Outlet kolejny rok z rzędu jest sponsorem MFF Nowe Horyzonty. – Przygotowaliśmy atrakcje przed seansami: o 20:00 rozpoczniemy koncert jazzowy z muzyką inspirowaną kinowymi dziełami, a po nim planujemy konkurs z nagrodami dla publiczności – mówi Katarzyna Warzecha, Marketing Manager Wrocław Fashion Outlet. – Dodatkowo można będzie także bezpłatnie ozdobić część swojej garderoby festiwalowym motywem jaskółki – dodaje.

Oprócz pokazów kinomani będą mogli już od 22 czerwca wziąć udział w konkursie organizowanym na facebookowym profilu centrum i wygrać karnety na cały MFF Nowe Horyzonty. W puli znajduje się 5 karnetów. Biorąc udział w konkursie organizowanym na Instagramie centrum będzie można zostać właścicielem modnych toreb lub nerek wykonanych z recyklingowych materiałów powstałych z leżaków użytkowanych podczas poprzedniej edycji festiwalu.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum