Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Finał akcji "Skonsultuj z farmaceutą" w CH Tulipan

Już 10 grudnia w Tulipanie odbędzie się finał ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Skonsultuj z Farmaceutą - Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc”. Przez cały dzień, od godziny 10:00 do 18:00 wyszkoleni wolontariusze i eksperci udzielą profesjonalnej pomocy i porad na 8 różnorodnych stanowiskach oraz wykonają podstawowe pomiary medyczne.
Reklama

„Skonsultuj z Farmaceutą” to ogólnopolska akcja edukacyjna przeprowadzana w 11 największych miastach Polski i mająca na celu szerzenie opieki farmaceutycznej wśród pacjentów. Przewlekła obturacyjna choroba płuc charakteryzuje się trwałym ograniczeniem przepływu powietrza przez drogi oddechowe spowodowanym przewlekłym stanem zapalnym. Czynnikiem, który w największym stopniu wpływa na ryzyko zachorowania na POChP jest palenie wyrobów tytoniowych.

 

Finał akcji zaplanowany jest na 10 grudnia 2022 r. w CH Tulipan. W godzinach 10:00-18:00 odpowiednio przygotowani wolontariusze wykonywać będą podstawowe pomiary medyczne oraz odpowiedzą na pytania związane z profilaktyką, diagnostyką i leczeniem chorób układu oddechowego. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum