Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Finanse Ekipy. Zajmie się tym nowa firma

Ekipa Holding S.A.  zmieniła audytora. Kto teraz będzie prześwietlać finanse spółki?
Reklama

Zarząd spółki Ekipa Holding S.A. zawarł z firmą audytorską pod firmą Polaudit sp. z o.o. porozumienie w sprawie rozwiązania umowy o przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego, która przewidywała także badanie sprawozdania za rok 2022. Powodem rozwiązania umowy były istotne zmiany właścicielskie w spółce.

Biegly.pl przygotuje raporty finansowe Ekipy

Jednocześnie zarząd poinformował o zawarciu z firmą audytorską pod firmą Biegly.pl sp. z o.o. umowy na badanie jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych za lata 2022 oraz 2023.

W III kwartale br. Ekipa Holding osiągnęła 6,49 mln zł przychodów ze sprzedaży, a strata netto wyniosła 1,5 mln zł. Po III kwartałach przychody wyniosły 17,49 mln zł, a strata netto 1,69 mln zł. Od początku roku akcje Ekipy potaniały o prawie 60 proc., dlatego spółka, aby uspokoić inwestorów, zdecydowała się na ich wykup. 

Ekipa Holding w nowej strategii na lata 2022-2024 ogłosiła poszerzenie portfolio oferowanych produktów na rynku FMCG oraz rozpoczęcie budowy marek własnych, a także zwiększenie przychodów z tytułu sprzedaży produktów FMCG.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum