Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Firma budowlana pozyskała środki na realizację PH Tomasovia

Upper Finance Consulting pozyskał dla Firmy Budowlanej Antczak Marek Sp. z o.o. 8 mln zł w ramach 3 letnich obligacji na okaziciela. - Spółka pozyskane środki wykorzysta na realizacje przez spółkę celową budowy Parku Handlowego Tomasovia w Tomaszowie Lubelskim, tj. budynków stanowiących II i III etap kompleksu usługowo-handlowego – mówi Iwona Załuska, prezes Upper Finance Consulting.
Reklama

W II i III etapie inwestycji przy ulicy Lwowskiej w Tomaszowie Lubelskim powstanie łącznie blisko 2,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Planowany termin oddania budynków do użytku to IV kwartał 2015 r.

W ramach I etapu został wybudowany budynek o powierzchni  1,7 tys.  m.kw, który od 26 maja br.  wynajmowany jest przez  Lidl Polska sp. z o.o.

Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. jest spółką z branży budowlanej, specjalizującą się w realizacji zarówno budynków przemysłowo biurowych, hal produkcyjnych, jak i budynków mieszkalnych wielorodzinnych oraz domów jednorodzinnych. Spółka prowadzi liczne inwestycje budowlane w różnych regionach Polski, m.in. w Kaliszu, Warszawie, Wrocławiu oraz Łodzi. Aktualnie wartość netto realizowanych przez spółkę kontraktów przekracza 100 mln zł.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum