Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Firma Madej Wróbel rusza z kulinarną akcją w internecie

Firma Madej Wróbel rozpoczyna kulinarną akcję, która ma odmienić oblicze kiełbasy. Już wkrótce światło dzienne ujrzy cykl niezwykłych przepisów na dania, które można „wyczarować” z kiełbasy.
Reklama

Akcja Madej Wróbel planowana jest na co najmniej kilka miesięcy. Podczas jej trwania filmy z przepisami pojawią się na fanpage firmy Madej Wróbel, stronie internetowej, kanale YouTube, serwisach kulinarnych, w blogosferze i wszędzie tam, gdzie wzbudzą zainteresowanie. - Naszym celem jest wykreowanie swoistej mody na kiełbasę, sprawienie, że zacznie być postrzegana jako element łączący tradycję z nowoczesnością – ujawnia Krzysztof Wadas, kierownik działu marketingu w Madej Wróbel.

Madej Wróbel to firma rodzinna założona w Rudzie Śląskiej w 1992 roku. Ten producent bogatego asortymentu wędliniarskiego znany jest przede wszystkim z doskonałej jakości kiełbas na każdą okazję. Wszystkie wyroby są przygotowane według unikatowych receptur z wyselekcjonowanych składników: mięsa i przypraw. Produkty są dostępne w kraju i za granicą.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum