Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Firma Wojtex połączy dwa koncepty franczyzowe

Firma Wojtex, właściciel sieci gastronomicznych Biesiadowo, Crazy Piramid Pizza, Western Chicken, Rybkodajnia oraz Coffeeloffee, stawia na lokale typu multibrand. Wkrótce otworzy koncept Coffeeloffee z Biesiadowem oraz Western Chicken z Coffeeloffee.
Reklama

Trwają ostatnie prace remontowe pierwszego multibrand'u, który powstaje w loftach łódzkich przy ulicy Tymienieckiego. Będzie to połączenie Biesiadowa z nowym konceptem kawiarnianym Coffeeloffe. Właścicielem restauracji jest franczyzobiorca, który prowadzi już dwie pizzerie Biesiadowo.

Jeszcze w tym roku Wojtex przewiduje otwarcie kolejnego multibrandu w Szczecinie. Tym razem połączy restaurację w stylu kowbojskim - Western Chicken, z kawiarnią Coffeeloffee.

- Połączenie dwóch konceptów to szansa na przyciągnięcie większej liczby klientów oraz szybsze osiągnięcie sukcesu dla franczyzobiorcy – mówi Paulina Pacholczyk, specjalistka ds. PR w firmie Wojtex.

Osobno spółka rozwija koncept Coffeeloffee. Na początku listopada otwarto w Gdańsku kawiarnię sieci. Lokal położony jest przy stacji kolejki miejskiej SKM w pobliżu Politechniki Gdańskiej oraz Uniwersytetu Medycznego, gdzie kawa na wynos to produkt cieszący się ogromną popularnością wśród studentów. Aby otworzyć kawiarnię pod szyldem Coffeeloffee, wystarczy lokal o powierzchni 6 mkw.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum