Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Focus Mall Bydgoszcz z nowymi markami modowymi

W Focus Mall Bydgoszcz pojawiły dwie nowe marki – oferujący elegancką modę męską butik Vestito Man oraz salon multibrandowy z odzieżą jeansową – Colorado Denim.
Reklama

Lokal marki Vestito Man zajmie ok. 80 mkw. i będzie znajdował się na piętrze galerii, w pobliżu takich sklepów jak Bolero i Mustang. Otwarcie salonu planowane jest na 24 grudnia b.r. Jego obecność wzmocni znacząco ofertę w segmencie eleganckiej mody męskiej, współtworzonej obecnie przez takie brandy jak, Bytom, Hugo Boss, Pako Lorente, Pierre Cardin, Vistula, Wólczanka i Giacomo Conti.

 Od 10 grudnia w gronie najemców bydgoskiego Focus Mall znajduje się również sklep Colorado Denim, który jest multibrandowym salonem, dystrybuującym produkty marki własnej, oraz takich jak Lee Coper czy Tom Tailor. Colorado Denim zajęło lokal o powierzchni 150 mkw.

Focus Mall Bydgoszcz liczy ok. 90 tys. mkw. powierzchni całkowitej, w tym 42 tys. mkw. powierzchni najmu GLA, na której znajduje się prawie 140 sklepów i lokali gastronomicznych oraz usługowych. Operatorem spożywczym obiektu są delikatesy Alma. 

 

 

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum