Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Food court Gemini Park Bielsko Biała do przebudowy

Gemini Park Bielsko-Biała podjął decyzje o modernizacji strefy gastronomicznej. Za projekt przebudowy odpowiada pracownia Zuo Architecture, znana z realizacji m.in. dla Gare Saint Lazare w Paryżu, @7 Center w Montpellier czy Musee Guggenheim w Helsinkach.
Reklama

Zmieni się także cały wystrój. Ten ostatni zostanie zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami panującymi na rynku. Na food courcie pojawią się m.in. nowe, designerskie meble polskich projektantów i producentów, a także nowe typy siedzisk np. wygodne sofy. Wymienione zostaną także m.in. stoliki i krzesła.

Zastosowane kolory natury i materiały ocieplą całe wnętrze, czyniąc je przytulnym. Efekt podkreśli także nowe oświetlenie. Dzięki zastosowanym meblom i wydzielonym przestrzeniom zwiększy się także liczba miejsc siedzących. Także sama strefa nieznacznie się powiększy.

Nowy projekt aranżacji food courtu będzie umożliwiał korzystanie w tym miejscu z bezpłatnego wi-fi. Z kolei specjalne gniazda USB wbudowane w nowe meble pozwolą na podładowanie np. smartfonów lub laptopów. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum