Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Forum Gdańsk ma nowego dyrektora

Andrzej Hnatiuk dołączył do polskiego oddziału Multi Corporation, jednej z największych firm zarządzających nieruchomościami komercyjnymi w Europie jako dyrektor centrum handlowego Forum Gdańsk.
Reklama

Multi zarządza ponad 80 obiektami w 13 krajach Europy oraz Turcji – ich łączna powierzchnia wynosi ponad 3 mln mkw. GLA a wartość aktywów sięga 5 mld euro. W Polsce firma zarządza 6 centrami handlowymi i 2 biurowcami o łącznej powierzchni 346 tys. mkw. GLA.

Andrzej Hnatiuk od 17 lat jest związany zawodowo z branżą nieruchomości komercyjnych. Hnatiuk przeniósł się do Multi z CBRE, gdzie od 2021 roku był managerem 40 magazynów.

– Multi to czołowy zarządca nieruchomościowych aktywów handlowych w Europie i Turcji. Jego znakiem firmowym jest tworzenie bardzo atrakcyjnych przestrzeni dla lokalnych i ponadregionalnych społeczności, które oferują również funkcje pozahandlowe, czego znakomitym przykładem jest Forum Gdańsk – mówi Andrzej Hnatiuk, Property Director w Multi Poland. – Liczę, że moje doświadczenie pozwoli mi przyczynić się do jeszcze większej atrakcyjności tego obiektu w oczach klientów i najemców.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum