Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Forum Rynku Spożywczego i Handlu w listopadzie! Jest już data

Zasiądźmy wspólnie do stołu 7-8 listopada i – po pandemicznej przerwie – wróćmy do dyskusji oraz rozmów o tym, co wpływa na naszą teraźniejszość i buduje przyszłość. XV Forum Rynku Spożywczego i Handlu będzie okazją do spotkania się przedstawicieli największych firm sektora spożywczego, producentów, przetwórców, dystrybutorów i handlowców, a także osób mających wpływ na zmiany w sektorze spożywczym i HoReCa.
Reklama

Forum było i jest nie tylko wspólną przestrzenią do wymiany myśli. Ważnym obszarem jest dla nas sieciowanie liderów, ekspertów i osób opiniotwórczych, by w przyszłości działali wspólnie i wzajemnie się inspirowali. Co roku spotykamy się także, by ułatwić networking, budować partnerstwa biznesowe i cenne relacje międzyludzkie. To także okazja do rozmów z naszymi redaktorami i dziennikarzami, którzy następnie cały rok w portalach branżowych i na łamach czasopism komentują i relacjonują najważniejsze zagadnienia branży FMCG.

Organizatorem 15. edycji Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2022 jest Grupa PTWP wraz z redakcjami Portalu Spożywczego, Dla Handlu oraz HoReCa Trends.

Głównymi nurtami tematycznymi tegorocznego Forum będą:

THINK AGILE scenariusze i wyzwania dla branży w trakcie zawirowań geopolitycznych i finansowych, nowe modele biznesowe, eksport w czasach przełomu


THINK GREEN zielone zasady w produkcji, żywność roślinna, dekarbonizacja, neutralność klimatyczna wobec transformacji


THINK TECH innowacje i start-upy, foodtech, retailtech, e-commerce, zakupy jutra, nowe technologie dla konsumentów


THINK BETTER odpowiedzialność społeczna, ESG w branży spożywczej, budowanie lepszej marki


THINK HUMAN dobrostan, odpowiedzialność za środowisko i pracowników, cyrkularne wybory, transparentność, komfort zakupów, lokalność

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum