Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Fit Cake proponuje franczyzobiorcom wakacje inwestycyjne

Sieć Fit Cake przez ostatnie półtora miesiąca uruchomiła 6 nowych franczyz. Do końca grudnia partnerzy firmy mogą skorzystać z wakacji inwestycyjnych. Potencjalni franczyzobiorcy mogą odroczyć część kosztów, niezbędnych do uruchomienia kawiarni na pół roku.
Reklama

15 października ruszyła nowa kawiarnia Fit Cake w Zielonej Górze, w przy os. Kaszubskim 3/3. Lokal uruchomili franczyzobiorcy, którzy już prowadzą jeden Fit Cake w innej dzielnicy.

- Mamy coraz więcej multifranczyzobiorców. A to znaczy, że Fit Cake ma swoją dobrze sprofilowaną grupę odbiorców – mówi Rafał Kościuk, właściciel franczyzy Fit Cake. – Także system franczyzowy, jaki oferujemy, jest na tyle sprawny i opłacalny, że ludzie chcą otwierać nowe lokale w tej formule.

Nowe lokale Fit Cake

Pod koniec października ruszyła kawiarnia w Oleśnicy, przy ul I. Paderewskiego 5L. 29 października odbyło się też otwarcie w Mrokowie. Lokal powstał przy ul. Rejonowej 42B, a 5 listopada ruszył Fit Cake w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Raszkowskiej 16. Od 19 listopada w Grudziądzu przy Pańskiej 1/1 można kupić fitkejkowe ciasta, torty, batony, śniadania, kremy i desery w słoiczkach i wiele innych słodkości, ale zdrowym wydaniu. Z kolei w Toruniu odbyło się reotwarcie Fit Cake w nowej odsłonie i pod nowym kierownictwem.

„Najświeższa” nie-cukiernia otworzyła się w Chełmie. 26 listopada pierwsi goście odwiedzili Fit Cake przy ul. Lubelskiej 47.

Wakacje inwestycyjne dla franczyzobiorców Fit Cake

Do końca grudnia można np. skorzystać z wakacji inwestycyjnych. Potencjalni franczyzobiorcy mogą odroczyć część kosztów, niezbędnych do uruchomienia kawiarni na pół roku. Sieć przewiduje też spłacanie opłaty franczyzowej w ratach. Oferuje też współpracę z działem prawnym, który doradzi z jakich dotacji można skorzystać, czy jak wynegocjować umowę najmu, żeby poradzić sobie z rosnącymi kosztami mediów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum