Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Frisco wejdzie do Wrocławia

E-sklep Frisco.pl, działający dotąd w Warszawie i okolicach, wchodzi do Wrocławia - informuje Business Insider Polska. Firma znów realizuje więcej zamówień w związku z drugą falą pandemii.
Reklama

Specjalnie dla wrocławian, oferta e-sklepu zostanie wzbogacona o produkty lokalnych dostawców, a także ekologiczne oraz wegańskie artykuły od polskich producentów.

Frisco we Wrocławiu nie zbudowało swojego magazynu, ale będzie korzystać z powierzchni magazynowych Grupy Eurocash z których będą dostarczane zakupy do klientów jeszcze w tym roku.

Od ponad 14 lat Frisco.pl działa w aglomeracji warszawskiej. W stolicy sklep dowozi zakupy do blisko 120 tys. gospodarstw domowych.

- Obecnie realizujemy o 30 proc. więcej dostaw niż w pierwszej fali. Podjęliśmy również decyzję o dalszych inwestycjach, które pozwolą nam znacząco zwiększyć naszą wydajność w przyszłym roku - mówi Business Insider Polska Jacek Palec.

Firma mocniej stawia na stałych klientów, dając im możliwość rezerwacji 10 terminów dostaw z wyprzedzeniem.

Frisco.pl w całości należy do Grupy Eurocash - firma, mająca wcześniej pakiet mniejszościowy e-sklepu, przejęła wszystkie akcje Frisco.pl w czerwcu tego roku.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum