Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Fundacja WOŚP podsumowała 31. Finał WOŚP – ponad 5 mln zł przekazanych przez Lidl Polska

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oficjalnie podsumowała 31. Finał WOŚP. Jak co roku, wzbudziła tym wiele emocji. Po raz 14. w słusznej sprawie zagrała sieć Lidl Polska, która w czasie tegorocznego wydarzenia, przekazała na cel 31. Finału ponad 5 mln zł. Łącznie, od początku współpracy, sieć wspólnie z klientami wsparła działania Fundacji WOŚP kwotą ponad 44 mln zł.
Reklama

Lidl Polska zaczął tegoroczne wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy już w połowie grudnia 2022 r. Właśnie wtedy przy kasach w ponad 800 sklepach w Polsce pojawiły się wielkie skarbony z serduszkiem WOŚP – wystartowały zbiórki pieniędzy.

Kolejne wzmożone działania, mające na celu wsparcie Finału, rozpoczęły się na przełomie roku. W tym czasie w sklepach pojawiły się gadżety WOŚP, takie jak: bawełniane t-shirty, kolorowe skarpetki, kubki, kalendarze czy breloki. Sieć po raz kolejny zaangażowała się także w charytatywne aukcje finałowe. Na licytację trafiły: koszulka dla fanów e-sportu z autografami gamerów legendarnej „Złotej Piątki”, dzień na planie zdjęciowym Kuchni Lidla oraz wyjątkowa kolacja dla dwóch osób w restauracji Platter by Karol Okrasa – przygotowana i zaserwowana przez samego Szefa Kuchni.

Triumf empatii

Każdego roku oficjalne ogłoszenie wyników zbiórek WOŚP wzbudza wiele emocji. Lidl Polska wraz z klientami wspiera działania Fundacji już od 14 lat. W tym roku, dzięki prowadzonym działaniom (czyli zbiórkom, sprzedaży gadżetów WOŚP oraz licytacjom) sieć Lidl Polska przekazała ponad 5 mln zł, które zostały w całości przeznaczone na cel 31. Finału: walkę z sepsą i zakup nowoczesnego wyposażenia dla laboratoriów mikrobiologicznych w całym kraju.

Współpraca między Lidl Polska a Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trwa już 14 lat. W tym czasie sieć przekazała na cele Fundacji łączną kwotę ponad 44 mln zł.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum