Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Fundusz Opoka z wnioskiem ws. przejęcia Capital Partners Investment

26 listopada do UOKiKu wpłynął wniosek ws. przejęcia przez Opoka Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych kontroli nad Capital Partners Investment I Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym.
Reklama

- Planowana koncentracja polega na przejęciu przez Opoka Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. z siedzibą w Warszawie  kontroli nad Capital Partners Investment I Funduszem Inwestycyjnym Zamkniętym z siedzibą w Warszawie w drodze przejęcia zarządzania w trybie, o jakim mowa w art. 238a ustawy z dnia 27 maja 2004 r. o funduszach inwestycyjnych i zarządzaniu alternatywnymi funduszami inwestycyjnymi - podaje urząd.

Fundusz jest obecnie zarządzany przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Capital Partners S.A. z siedzibą w Warszawie.

Opoka TFI jest towarzystwem funduszy inwestycyjnych prowadzącym działalność w zakresie tworzenia i zarządzania funduszami inwestycyjnymi oraz ich reprezentowania wobec osób trzecich.

Przedmiotem działalności Capital Partners Investment I Funduszu Inwestycyjnego Zamkniętego jest lokowanie środków pieniężnych zebranych w drodze oferowania certyfikatów inwestycyjnych w określone w statucie Funduszu i w Ustawie o funduszach papiery wartościowe, instrumenty rynku pieniężnego i inne prawa majątkowe.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum