Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gadżety WOŚP w Lidlu 40 proc. taniej. Sieć chce, żeby każdy mógł wziąć udział w akcji

To 14. raz, gdy Lidl Polska gra w Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczne hasło zbiórki to „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”, a w sieci licytować można aukcje, z których pełen zysk zostanie przeznaczony na cele 31. Finału WOŚP, czyli walkę z sepsą. Wygrać można dzień na planie Kuchni Lidla, koszulkę z autografami popularnych gamerów czy kolację przygotowaną przez Karola Okrasę w restauracji  „Platter by Karol Okrasa”. Aby każdy mógł przyłączyć się do zbiórki, w ostatnie dni Lidl Polska obniża ceny gadżetów z serduszkiem. Klienci kupią je do 40% taniej.
Reklama

Lidl Polska wspiera działania Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już od 14 lat. Dotychczas sieć wraz z klientami i pracownikami przekazała na rzecz Finałów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ponad 39 mln zł. Obecnie w sklepach sieci organizowana jest specjalna zbiórka środków oraz sprzedaż wyjątkowych gadżetów WOŚP, z których zysk zostanie przeznaczony na realizację celu 31. Finału WOŚP, czyli walkę z sepsą i zakup nowoczesnego wyposażenia dla laboratoriów mikrobiologicznych w całym kraju. W ofercie gadżetów znalazły się notatniki, skarpety, kalendarze, kubki, breloczki i wiele innych. To jednak niejedyny sposób, w jaki można wesprzeć działania Orkiestry! Już teraz na platformie Allegro.pl znaleźć można aukcje, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na cele tegorocznego Finału. Licytować można:

  • Koszulkę z autografami gamerów legendarnej „Złotej Piątki.” T-shirt został podpisany przez grono graczy i influencerów, którzy w ramach kampanii Lidl Polska „Szkoły pełne talentów” wzięli udział w turnieju Talenciaki Wingman Cup: Izaka, Leha, Luq’a, PashaBicepsa, Neo, Byali’go, Micha oraz SNAX’a. To prawdziwa gratka dla fanów e-sportu!

 

  • Dzień na planie zdjęciowym Kuchni Lidla z Karolem Okrasą, który da możliwość zobaczenia, jak powstaje odcinek z Karolem Okrasą w studiu pod Poznaniem.
  • Podwójne zaproszenie na wyjątkową kolację w restauracji „Platter by Karol Okrasa” w Warszawie. Zwycięzca będzie miał okazję skosztować potraw ze specjalnie skomponowanego menu!
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum