Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Andrychów ruszy 25 listopada. Lidl najemcą

MVGM wygrał przetarg na zarządzanie Parkiem Handlowym Galeria Andrychów. Projekt Acteeum Group i Equilis Europe oferujący 24 000 mkw. powierzchni handlowej ruszy 25 listopada​.
Reklama

Galeria Andrychów jest 31 obiektem handlowym i tym samym 85 nieruchomością w portfolio zarządczym MVGM, które liczy aktualnie ponad 1,4 mln mkw. 

 
- Do naszego portfela trafia prestiżowa nieruchomość, która jest już siódmym parkiem handlowym zarządzanym przez MVGM w Polsce. Dziękujemy Acteeum Group i Equilis Europe za zaufanie i możliwość rozpoczęcia współpracy takim projektem. Wierzymy, że nasze międzynarodowe doświadczenie zarządcze oraz doskonała znajomość polskiego rynku nieruchomości handlowych przyczynią się do sukcesu tego miejsca - podkreśla Agnieszka Nowak, dyrektor zarządzająca MVGM w Polsce.

Galerię Andrychów tworzy 38 niezależnych lokali, jest w pełni skomercjalizowany. W gronie najemców znalazły się m.in. sklepy z artykułami budowlanymi, remontowymi i wyposażenia wnętrz (Leroy Merlin, Komfort, Jysk), sieci odzieżowe (Diverse, House, Cropp, Sinsay) i obuwnicze (CCC, Deichmann), drogerie Rossmann i Hebe, a także dyskonty Pepco, Dealz, KiK, Lidl oraz sklepy Media Expert, Martes Sport i Smyk.


Budowa Galerii Andrychów rozpoczęła się w październiku 2020 r. Inwestycja powstała na 10-hektarowej działce u zbiegu ulic Krakowskiej, Białej Drogi i Przemysłowej, w sąsiedztwie planowanej obwodnicy Bielsko-Biała – Głogoczów. Generalnym wykonawcą Galerii Andrychów jest firma Karmar S.A.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum