Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Libero z najemcą powierzchni rozrywkowej

Spółka Echo Investment podpisała list intencyjny z firmą MK Bowling, która przewiduje otwarcie 10-torowej kręgielni w Galerii Libero w Katowicach na powierzchni 1 400 mkw. W obiekcie pod szyldem MK Bowling znajdą się także restauracja, kameralny pub z bilardem i częścią dyskotekową.
Reklama

MK Bowling to prawie 17 000 mkw. rozrywki zlokalizowanych w 10 miastach (Szczecin, Koszalin, Słupsk, Karlino, Gdańsk, Poznań, Radom, Kielce, Suwałki i Zgorzelec). We wszystkich lokalizacjach MK Bowling prowadzi centra rozrywki z kręglami, bilardem, pubami i restauracjami. W MK Bowling organizowane są imprezy dla dzieci, spotkania firmowe, imprezy muzyczne i sportowe. 

Realizacja Galerii Libero trwa od lipca br. Ponad 40 proc. powierzchni handlowej zostało już wynajęte. Podpisano umowy m.in. z: Helios SA, Fabryką Formy – siecią klubów fitness czy Media Markt, siecią Smyk, iDream Apple Premium Reseller i Sony Centre. Kompletowana jest lista najemców z branży modowej. W Libero obecna będzie Apteka Europejska, a także pub sportowy „Food & Ball’- koncept Arkadiusza Milika, piłkarskiego reprezentanta Polski i zawodnika Napoli.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum