Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Galeria Mrówka wprowadza unikalną usługę dla klientów

Do grona najemców rozbudowywanej części Galerii Mrówka w Ciechanowie dołączył nowoczesny plac zabaw.
Reklama

Plac zajmie powierzchnię prawie 600 mkw., na której na 3 poziomach znajdą się profesjonalne konstrukcje do zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tor do jazdy autami elektrycznymi.

Na terenie placu zostaną ponadto wydzielone pokoje na imprezy dla dzieci, oraz antresola z punktem obserwacyjnym dla rodziców.

- Staramy się maksymalnie uatrakcyjnić mix najemców i poszerzyć ofertę galerii - mówi Wojciech Drozd, prezes RetPro. - Galeria Mrówka jest jedyną galerią w Ciechanowie, a w mieście, ani w żadnej galerii w okolicach Ciechanowa nie ma placu zabaw. Udało nam się wprowadzić do obiektu unikalną usługę dla klientów - dodaje.

- Rozbudowa idzie zgodnie z planem, obecnie wykonujemy już konstrukcje dachu. Finalizujemy też kolejne umowy najmu. Do końca października spodziewamy się podpisać 3-4 kolejne umowy, w tym z dwoma dużymi operatorami, odzieżowym i meblowym - mówi Wojciech Drozd.

Galeria Mrówka ma powierzchnię 13.000 mkw, a rozbudowa zwiększy ją do 18.000 mkw, czyniąc ją  liderem w całym powiecie.

RetPro zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji deweloperskich o charakterze handlowym, usługowym, biurowym i mieszkalnym, oraz sprzedażą gotowych projektów komercyjnych.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum