Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gang Bystrzaków: Jakie produkty w promocji w tym tygodniu?

Od poniedziałku 5 września wybrane produkty w Biedronce są tańsze przy zakupie większej ilości sztuk, np. lody Marletto na patyku i w rożku można kupić w promocji 3+1 gratis. Dodatkowe oszczędności zapewnia też Wirtualny Portfel, z którego klienci mogą wydawać zgromadzone środki w soboty do końca akcji Gang Bystrzaków.
Reklama

Druga Tygodniowa Misja Oszczędzania w ramach akcji Biedronki startuje pod hasłem: „Kupuj więcej i płać mniej”. Przy zakupie wybranych produktów z kartą Moja Biedronka lub aplikacją Biedronka klient uzyska rabat na ich zakup.

Nowe promocje w Biedronce

W tym tygodniu m.in. wszystkie lody na patyku i w rożku Marletto będzie można kupić w promocji 3+1 gratis. Przy zakupie 4 produktów na jednym paragonie klient otrzyma rabat o wartości najtańszego z nich. W ofercie dostępna jest też rozpuszczalna kawa Jacobs Kronung w cenie 25,99 zł przy zakupie dwóch opakowań, serek homogenizowany Piątnica w cenie 1,99 przy zakupie dwóch sztuk oraz herbata cejlońska Remsey, 75 torebek przy zakupie dwóch paczek w cenie 6,99 zł. W okazyjnej cenie będzie można też kupić wodę perfumowaną Adidas w cenie 13,99 przy zakupie dwóch flakonów oraz płyn do płukania jamy ustnej Listerine w cenie 9,99 przy zakupie dwóch opakowań.

Oszczędzanie z Bystrzakami

W ramach oszczędności realizowanych w Wirtualnym Portfelu , w tym tygodniu oferowane są produkty wybranych marek producenckich.  W tym tygodniu kupując wszystkie produkty marki Garnier, klienci oszczędzają w Wirtualnym Portfelu aż 50 % zapłaconej kwoty. Pozostałe marki, które przynoszą oszczędności w tym tygodniu to:  Kinder – 20%, Fa – 30 %, Whiskas – 20%, Almette – 25 %. Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl - po uprzednim zarejestrowaniu karty.

Za każde zaoszczędzone 6 zł w ramach Tygodniowych Misji Oszczędzania lub Wirtualnego portfela w ramach jednej transakcji klient otrzyma naklejkę. Aby odebrać Bystrzaka, który w tym roku nie będzie możliwy do kupienia, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Do odbioru towarzyszącej akcji książeczce pt. „Gang Bystrzaków. Oszczędzanie to nasza misja” wystarczy ich tylko 15. 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum