Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gang Fajniaków Biedronki bezkonkurencyjny na YouTube w październiku

Gang Fajniaków po raz kolejny znalazł się na szczycie zestawienia YouTube Ads Leaderboard. W październiku reklama akcji lojalnościowej Biedronki wyprzedziła spoty x-kom, Xiaomi Polska, Samsung Polska i Allegro. Wcześniej wideo związane z Gangiem Fajniaków zwyciężyło w sierpniowym zestawieniu, we wrześniu także uplasowało się na podium.
Reklama

 Reklama Biedronki zatytułowana GANG FAJNIAKÓW – Razem zawsze damy radę! przedstawia historię dzieci, które wraz z Gangiem Fajniaków wybrały się do parku linowego. Beztroską zabawę zakłócił jednak Smog Stefek, który zadymił całą okolicę. Dzieciom wraz z pluszakami udało się jednak rozgonić gęsty dym. To kolejny spot z serii Gang Fajniaków, wspierający akcję lojalnościową dyskontu i bijący rekordy popularności na YouTube. Za kreację odpowiada agencja kreatywna Duda Polska, za zakup mediów - Wavemaker.

Drugie miejsce na podium zajęła reklama x-kom 18 urodziny - Streaming, przygotowana z okazji 18. rocznicy istnienia sieci sklepów na rynku. Wideo jest jednym z 3 spotów z tej serii, za które odpowiada agencja kreatywna PZL. Trzecie miejsce w październiku należy do Xiaomi Polska i krótkiej reklamy Mi 10T - Flash Sale trwa!, prezentującej smartfony z serii Xiaomi Mi 10T i ich funkcjonalność oraz 24-godzinną promocję.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum