Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Garnki i sztućce Gerlach ponownie w Lidlu

Od soboty 19 listopada w sklepach Lidl Polska dostępne będą zestawy garnków i sztućców polskiej firmy Gerlach. Tylko w sobotę produkty zostaną objęte specjalną akcją promocyjną – ich cena spadnie nawet o 40 zł.
Reklama

Od soboty 19 listopada, atrakcyjnie wycenione produkty Gerlach pojawią się w  sklepach Lidl Polska. 

Garnki Gerlach w Lidlu

Wśród nich m.in. zestaw garnków FIRST (299  zł/  1  zestaw), składający się z 6 elementów o średnicy: 18 cm (1,5 l), 16  cm  (1  l)  i  24  cm (4 l). Komplet został wykonany ze stali nierdzewnej 18/10  –  odpornej na uszkodzenia, korozję i wysoką temperaturę. Poszczególne garnki mają trójwarstwowe dno z wbudowanym, aluminiowym dyskiem, który równomiernie rozprowadza ciepło. Można je umieszczać w piekarniku oraz na kuchenkach: gazowych, elektrycznych, indukcyjnych i ceramicznych. Tylko w  sobotę 19 listopada ich cena zostanie obniżona o  40  zł  –  wyniesie 259 zł/ 1 zestaw.

Sztućce Gerlach w Lidlu

Zestaw sztućców TUNEA (189 zł/ 1 zestaw), składający się z 24 elementów: 6 noży, widelców, łyżek i łyżeczek. W sobotę cena sztućców TUNEA zostanie obniżona o 20 zł – wyniesie 169 zł/ 1 zestaw.

Sztućce GERLACH, fot. mat. pras.
Sztućce GERLACH, fot. mat. pras.

Produkty firmy Gerlach będą dostępne w sklepach stacjonarnych Lidl Polska od soboty 19 listopada aż do wyczerpania zapasów.

Czy firma Gerlach jest polska?

Gerlach S.A. to polskie przedsiębiorstwo, producent wysokiej jakości zastawy stołowej. Gerlach produkuje m.in. sztućce, naczynia stołowe, nożyczki. W przeszłości przedsiębiorstwo produkowało również noże do maszyn rolniczych. Od 1886 roku siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Drzewicy. Firma Gerlach została założona w 1760 roku.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum