Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

„Gdyby Carlsberg robił … „ - nowa platforma komunikacyjna marki z kampanią telewizyjną

Z początkiem roku, pod hasłem „Gdyby Carlsberg robił…”, ruszyła nowa platforma komunikacyjna marki. Jej zwiastunem jest spot telewizyjny „Gdyby Carlsberg robił salony fryzjerskie”.
Reklama

Kampania wystartowała na początku stycznia, a nowy, 30-sekundowy spot to jej pierwsza odsłona. Marka „puszcza w niej oko” do widzów, pokazując, że gdyby Carlsberg prowadził salon fryzjerski byłby to prawdopodobnie najlepszy salon, oferujący  prawdopodobnie najlepsze fryzury na świecie. Tym samym marka nawiązuje do legendarnego hasła „Prawdopodobnie najlepsze piwo na świecie” („Probably the best beer in the world”), które obowiązywało od 1975 do 2011 r. i do którego Carlsberg powrócił na początku ubiegłego roku.

Spot jest pierwszym z serii „Gdyby Carlsberg robił…” („If Carlsberg did…”). Kolejne odsłony kampanii można będzie oglądać przez cały 2016 r. Oprócz reklam telewizyjnych marka planuje realizację niestandardowych akcji specjalnych.

Koncepcję spotu przygotowała agencja 72 & Sunny NL B.V, a za zakup mediów na rynku polskim odpowiada dom mediowy PHD Media Direct. Spot będzie można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych oraz w Internecie.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum