Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gdzie ruszą nowe sklepy Dino? Lista 2023

Prawie każdego dnia w Polsce jest otwierany nowy sklep Dino. Gdzie obecnie powstają nowe markety?
Reklama

Bazując na doniesieniach lokalnych mediów zebraliśmy wiadomości o nowych marketach sieci Dino, które ruszą w 2023 r. Przypomnijmy, że sieć prawie codziennie otwiera nowy sklep, a obecnie ma ich ok. 2,2 tys.! 

 

 

Nowe sklepy Dino 2023

Dino Rakowice Wielkie

Portal lwowek24.pl donosi, że w Rakowicach Wielkich rozpoczęły się prace budowlane nad nowym sklepem Dino. Zakończenie robót planowane jest na 20 czerwca tego roku. 

Dino w Zbytowej

Olesnicainfo.pl pisze, że sieć Dino prowadzi nabór pracowników do nowego sklepu, który powstaje w Zbytowej (gmina Bierutów). Przypomnijmy, że w grudniu sieć uruchomiła swój sklep także w pobliskiej Ligocie Wielkiej. 

Dino w Jarocinie

Jarocinska.pl informuje, że w Jarocinie budowany jest kolejny - szósty sklep tej sieci Dino. Market powstaje na działce u zbiegu ulic Ługi i Powstańców Wlkp., tuż przed wiaduktami. Od jakiegoś czasu stoi tam tablica informująca, że w tym miejscu powstaje kolejny obiekt handlowo-usługowy. Koniec budowy planowany jest na 14 kwietnia tego roku.

Dino w Dobrzejewicach

Nowości donoszą o sklepie Dino w Dobrzejewicach, w gm. Obrowo, który powstał w pobliżu przedszkola oraz komisariatu. Budowa trwała niecałe pół roku.

Dino w Chojnie

Rawicz24.pl pisze, że w w październiku 2022 roku sieć marketów Dino uzyskała pozwolenie na budowę obiektu w Chojnie. Teraz trwa budowa sklepu. 

Dino w Mielcu

Hej.mielec pisze natomiast, że do Starostwa Powiatowego w Mielcu trafił wniosek o pozwolenie na budowę sklepu Dino. niosek został złożony w styczniu i jest aktualnie procedowany. DINO jako lokalizację swojego sklepu wskazało działkę w miejscowości Tuszyma, położoną od strony Rzemienia, między drogą wojewódzką 985 a linią kolejową 25.

Dino w Płóczkach Dolnych, Lwówku Śląskim i Świeradowie- Zdroju

Lwowecki.info donosi, że otwarcie sklepu Dino w Płóczkach Dolnych ma nastąpiło 3 lutego 2023 roku. Ponadto wspomniano, iż sieć planuje budowę sklepów m.in. w Lwówku Śląskim przy ulicy Oświęcimskiej oraz przy ulicy Złotoryjskiej (skrzyżowanie z Widokową – drogą w kierunku Soboty). Dwa markety mają powstać także w Świeradowie- Zdroju.

Dino w Kałkowie

Bysa.naszemiasto.pl informuje, że w Kałkowie powstanie market Dino. Gmina Otmuchów wydała już tzw. decyzję o warunkach zabudowy.  O budowie marketu Dino mówi się od dawna. Obecnie w jednej z większych wsi gminy Otmuchów działa tylko jeden sklep sieci Lewiatan.

Dino Koronowo

Metropoliabydgoska.pl pisze natomiast: sieć Dino buduje kolejny market na terenie gminy Koronowo. Tym razem przy wyjeździe z miasta w kierunku Samociążka.

Spółka Dino Polska otworzyła w 2022 r. 344 nowe sklepy, wobec 343 marketów w 2021 r. Na koniec 2022 r. sieć liczyła 2156 sklepów. Spółka informuje, że w jej sklepach codziennie zakupy robi średnio ponad 1,6 mln osób dziennie.

Dino wywodzi się z województwa wielkopolskiego, z południowo-zachodniej Polski. Tu firma otworzyła pierwszy sklep w 1999 r. oraz pierwsze centrum dystrybucyjne w 2002 r.

Mapa sklepów Dino

Mapa sklepów Dino na koniec 2022 r..jpg
Mapa sklepów Dino na koniec 2022 r..jpg

Franczyza Dino?

Wiele osób dopytuje o franczyzę sieci Dino. Niestety sieć otwiera tylko sklepy własne. W przeszłości spółka była właścicielem kilku sklepów działających na zasadzie franczyzy. 

Przypomnijmy, 21.12.2018 r. do UOKiKu trafił wniosek ws. nabycia przez Dino Polska S.A. z siedzibą w Krotoszynie części mienia DOMEX-KUŚNIEREK sp.j. z siedzibą w Rydzynie. Sieć przejęła 13 średnio-powierzchniowych supermarketów typy proximity, które wcześniej funkcjonowały pod marka „Dino” i na standardach grupy „Dino”, na podstawie umowy franczyzy zawartej z Dino Polska S.A.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (36)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum