Reklama
Partner serwisu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Globalworth Poland: Renoma zyska powierzchnie biurowe

Globalworth - właściciel i zarządca wrocławskiej Renomy - wybrał firmę Tétris na generalnego wykonawcę przebudowy obiektu.
Reklama

Nowy wystrój będzie nawiązywać do historycznego stylu Domu Towarowego Wertheim. Cały proces odbywa się pod nadzorem konserwatora zabytków, z którym właściciel i zarządca nieruchomości, firma Globalworth, aktywnie współpracuje.
 
Obiekt zyska nową ofertę handlową i gastronomiczną. - Zamiast tradycyjnego food courtu stawiamy na oryginalne, autorskie koncepty gastronomiczne z ogródkami – poprzez nowe zagospodarowanie placu Czystego i docelowe otwarcie się na plac Kościuszki. Renoma wzbogacona zostanie też o powierzchnie biurowe - mówi Barbara Wójcik, Senior Asset Manager w Globalworth Poland.


- W Renomie nie chcemy konkurować z wielkimi galeriami handlowymi. Zdecydowaliśmy się wykorzystać doświadczenia z warszawskiej Hali Koszyki. W części handlowej stawiamy na marki modowe z długą tradycją obecności w Renomie, które nie są dostępne w innych obiektach w regionie. Uzupełnieniem oferty będą sklepy codziennych zakupów, punkty usługowe i klinika medyczna. Nie próbujemy kopiować rozwiązań z innych projektów, natomiast wykorzystujemy potencjał lokalizacji i dostosowujemy ofertę pod oczekiwania lokalnej społeczności oraz klientów wewnętrznych, czyli pracowników biurowych. - dodaje Anna Merta, Leasing Director Retail w Globalworth Poland.

Proces przebudowy odbywa się na otwartym, funkcjonującym obiekcie.
 
- Będziemy pracować wyłącznie w nocy, w konkretnie wydzielonych strefach. Przedsięwzięcie wymaga sprawnych rozwiązań logistycznych i utrzymania wysokich standardów bezpieczeństwa. Niemniej wiemy, że zarówno dla najemców, jak i klientów Renomy takie rozwiązanie jest dogodniejsze – szczególnie, że w ostatnich dwunastu miesiącach tego typu obiekty były wielokrotnie zamykane w związku z pandemią - tłumaczy Maciej Targosz, dyrektor regionalny Tétris w Polsce Południowej.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum