Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Godziny ciszy na stałe w centrach handlowych EPP

EPP, największy właściciel centrów handlowych w Polsce, chce by jego obiekty były przyjaznym miejscem dla każdego, a robienie zakupów stało się jeszcze bardziej komfortowe również dla osób o wysokiej wrażliwości na bodźce.
Reklama

Aby wyjść naprzeciw potrzebom tej grupy klientów, EPP na stałe wprowadza w swoich centrach handlowych „Godziny ciszy”. W 14 polskich miastach, w których zlokalizowane są obiekty EPP, przez minimum trzy godziny w tygodniu zostanie wyłączona muzyka, a komunikaty głosowe będą ograniczane do minimum. Wszędzie, gdzie będzie to możliwe, zostaną również przygaszone światła. Akcja, mająca na celu zapewnienie komfortu podczas zakupów oraz kształtowanie postawy empatii wobec osób z nadwrażliwością na głośne dźwięki i mocne światło, startuje od 11 maja.

W centrach handlowych EPP zakupy w ciszy będzie można zrobić w każdy wtorek w godzinach 15:00-18:00. W obiektach, które już wcześniej wprowadziły „Godziny ciszy”, będą one uruchamiane zgodnie z dotychczasowymi harmonogramami.

Do EPP należą m.in.: Galeria Młociny, Galeria Echo. Galaxy Szczecin, M1 Zabrze, M1 Czeladź, M1 Łódź, M1 Kraków, Pasaż Grunwaldzki, Outlet Park Szczecin, Galeria Sudecka, Galeria Amber, King Cross Marcelin, Wzorcownia, Park Handlowy Zakopianka, Galeria Solna, Galeria Twierdza Kłodzko, Galeria Twierdza Zamość, Galeria Olimpia, Galeria Veneda, M1 Poznań, Galeria Tęcza.

 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum