Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gorąco Polecam. Smaki z Piekarni jako wyspy w centrach handlowych

ENATA BREAD, właściciel marki GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI, przygotowała nowy koncept - projekt wyspy w galeriach handlowych i lokalizacjach z dużym traffic'iem (centra biurowe, dworce kolejowe, porty lotnicze).
Reklama

Nowy koncept GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI

Koncept zakłada podział na dwie, funkcjonalne strefy: produkcji i sprzedaży oraz konsumpcji. Wszystko zostało zaprojektowane tak, by Klientki i Klienci wygodnie mogli dokonywać zakupów i spożywać posiłki oraz napoje (kup i weź).

Klientów będą przyciągać nastrojowe drewno, szlachetna ceramika, ekologiczne tworzywa, a także transparentne szkło, za którym znajdą się wypieki: croissanty, drożdżówki, kanapki. Nie zabraknie również kawy (100% arabica premium z Brazylii).

Czym wyróżnia się nowy koncept GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI

Koncept wyróżnia się miedzy innymi łatwą i elastyczną multiplikacją, nowoczesną i komfortową architekturą, spójnym i efektywnym merchandisingiem, perfekcyjnym rozumieniem potrzeb klientów, wzbogaceniem i ożywieniem ciągów komunikacyjnych, świeżymi produktami przygotowywanymi na miejscu.

ENATA BREAD prowadzi już rozmowy z operatorami galerii handlowych i innych obiektów, którzy są zainteresowani nowym konceptem.

ENATA BREAD to rozwijająca się grupa marek z branży piekarniczo-cukierniczej: GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI (w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Gdyni) i BAKERY (Wilanów i Browary Warszawskie).

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum