Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Gorąco Polecam z nowymi punktami w Warszawie

29 września oferta gastronomiczna Placu Unii poszerzyła się o kolejnego najemcę – sklep Gorąco Polecam. Teraz sieć otwiera kolejny punkt - w Domach Towarowych Wars Sawa Junior.
Reklama

Umowa dotycząca inauguracji nowego punktu sprzedaży została zawarta pomiędzy grupą Enata Bread oraz Invesco Real Estate. W transakcji doradzała firma Colliers.

Gorąco Polecam w Placu Unii

Do grona najemców Placu Unii dołączyła piekarnia popularnego konceptu Gorąco Polecam. Smaki z piekarni oferująca tradycyjne wypieki (chleby, bagietki, bułki) oraz inne produkty, m.in.: kanapki, croissanty, przekąski, jogurty, sałatki, zupy, kawę czy świeżo wyciskane soki.

Mini delikatesy Gorąco Polecam

W najnowszej piekarni znajdującej się na poziomie -1 pasażu handlowo-usługowego Placu Unii każdy ma także do swojej dyspozycji „Regał smakosza”, czyli mini delikatesy Gorąco Polecam. Można tam znaleźć produkty komplementarne (od polskich rolników i rodzinnych firm) na śniadanie, obiad czy kolację, np. wędliny, nabiał, jajka, ale także dania gotowe, przetwory i soki. W „Regale smakosza” można również zaopatrzyć się w wysokiej jakości mąkę do samodzielnego wypieku i makaron.

Zawarta umowa wpisuje się w strategię ekspansji Enata Bread. Strategia grupy zakłada, że w perspektywie 3-4 lat sieć Gorąco Polecam. Smaki z piekarni urośnie do ponad 150 lokali.

Enata Bread to dynamicznie rozwijająca się grupa marek (Gorąco Polecam. Smaki z piekarni, Bakery) z branży piekarniczo-cukierniczej. Wyróżnia się doskonałym zarządzaniem, wysoką jakością produktów i usług, a także tworzeniem konceptów - lokali gastronomicznych, które zmieniają oblicza miast i miejsc, kreując niepowtarzalną i przyjazną atmosferę. 

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum