Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Green Friday zamiast Black Friday w Wola Park

Wola Park nadaje nowe oblicze świętu zakupów, zmieniając Black Friday w Green Friday i rusza z trzecią edycją kampanii „Pokochaj swoje rzeczy na dłużej”.
Reklama

W ramach kampanii „Pokochaj swoje rzeczy na dłużej” odbędzie się wyprzedaż garażowa, dzięki której klienci będą mogli nie tylko znaleźć bezcenne perełki, ale także wcielić się w rolę sprzedawcy i na wypożyczonym od organizatora stoisku wystawić nieużywane już rzeczy, dając im drugie życie. Wyprzedaż odbędzie w przestrzeni pasażu Wola Parku w pobliżu sklepów Mango, Świat Książki oraz Sinsay w piątek 25 listopada w godz. 14.00-21.00 oraz sobotę 26 listopada w godz. 11.00-21.00.

Poza wyprzedażą garażową, w sobotę 3 grudnia br. wszyscy chętni będą mogli również wziąć udział w bezpłatnych warsztatach renowacji mebli. Podczas spotkania klienci dowiedzą się jak odnowić stare meble w prosty sposób bez użycia profesjonalnych narzędzi. Wydarzenie odbędzie w przestrzeni na parterze Wola Parku, tuż obok sklepów Komputronik i Tchibo, w godz. 10.00-18.00.

 Już od roku na terenie Wola Parku działa Współdzielnik, czyli wyjątkowe Miejsce Aktywności Lokalnej zainicjowane we współpracy z Wolskim Centrum Kultury. Jego głównym celem jest edukowanie na temat zrównoważonej konsumpcji i ograniczania ilości wyrzucanych przedmiotów. W ramach kampanii we Współdzielniku zorganizowane zostaną wydarzenia związane z recyclingiem i upcyclingiem, zachęcające do życia w zgodzie z ideą zero waste.

Do wyboru odwiedzający będą mieli spotkania o różnej tematyce. W przestrzeni Współdzielnika odbędą się warsztaty „Ozdoby ze starej odzieży” (1 grudnia w godz. 17.30-20.00) oraz „Papierowa wiklina inaczej” (3 grudnia w godz. 10.00-12.45), czyli warsztaty tworzenia ozdób ze starej odzieży i przedmiotów z papieru makulaturowego. W niedawno otwartych Ogrodach Ulricha klienci będą mogli naprawić swoją odzież biorąc udział w warsztatach z kreatywnego naprawiania ubrań w godz. 10.00-13.00.

 

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum