Reklama
Partner portalu

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Griffin Group właścicielem nieruchomości z CH Jupiter

Nieruchomość przy ul. Towarowej 22, na której znajduje się centrum handlowe Jupiter, zmieniła właściciela. Obiekt wraz z terenem 2,5 ha Griffin Group nabyło od hiszpańskiego Catalunya Banc S.A.
Reklama
Transakcja została sfinalizowana 30 grudnia 2013 roku, o czym z powodu ustaleń zawartych w umowie inwestor może poinformować dopiero teraz.

- Nieruchomość ze względu na swoje położenie jest atrakcyjna z punktu widzenia możliwości jej zabudowy w alternatywny, w stosunku do
istniejących rozwiązań, sposób. W przyszłości zamierzamy to wykorzystać - mówi Przemysław Krych, CEO Griffin Group.
Na razie inwestor deklaruje, że przez najbliższe 2-3 lata nieruchomość wykorzystywana będzie w sposób niezmieniony, tj. jako centrum handlowe Jupiter.

Griffn to wiodący na polskim rynku nieruchomości inwestor, który w imieniu zarządzanych przez siebie Funduszy, aktywnie lokuje środki w prestiżowe projekty. Celem strategicznym jest zbudowanie w ciągu kilku lat unikatowego portfela nieruchomości. W portfolio grupy Griffn znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.
Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum