Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Chorten: nowe sklepy i miejsca pracy w woj. zachodniopomorskim

W Sianowie przy ul. Dębowej 25 działa kolejna placówka współpracująca z Polską Grupą Sklepów Spożywczych Chorten. W województwie zachodniopomorskim jest już 40 takich punktów handlowych.
Reklama

Ponad 500 m kw. sali sprzedaży, szeroka oferta typowa dla delikatesów ogólnospożywczych, duży parking - to wyróżnia sklep partnerski Grupy Chorten w Sianowie, w powiecie koszalińskim. Właściciele niedawno zdecydowali się wejść pod biało-czerwone barwy organizacji zrzeszającej polskie sklepy tradycyjne.

Placówka operacyjnie działa pod skrzydłami spółki Chorten PD, która odpowiada za współpracę z kupcami w województwie lubuskim, dolnośląskim, wielkopolskim i zachodniopomorskim. W ciągu niespełna 1,5 roku działalności na tym terenie na podpisanie umowy partnerskiej z Chortenem zdecydowało się w tym ostatnim województwie 40 sklepów. Są to punkty m.in. w takich miejscowościach jak: Mielno, Stargard, Świnoujście, Koszalin czy Słubice. Łącznie spółka regionalna Chorten PD odpowiada za 345 placówek.

- Północno-Zachodnia Polska jest bardzo ciekawym terenem dla handlu detalicznego, m.in. ze względu na przepływ turystów. Widzimy tu sporo sklepów, które mogą zyskać na warunkach handlowych i efekcie skali, jakie daje współpraca z Grupą Chorten, dlatego stale rozmawiamy z kolejnymi właścicielami placówek o konsolidacji - mówi Karolina Wuzień, dyrektor makroregionu odpowiedziała za rozwój w spółce Chorten Pd.

Grupę Chorten obecnie tworzy ponad 2500 placówek niezależnych właścicieli z całego kraju.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum