Reklama

DlaHandlu.pl – wiadomości handlowe, FMCG, ecommerce, franczyza, sieci handlowe

Grupa Jantoń sprzedał spółkę dystrybucyjną Grupie Eurocash, a sama skupi się na produkcji

Grupa Jantoń podpisała umowę sprzedaży dystrybutora alkoholi Polska Dystrybucja Alkoholi (wcześniej Jantoń Dystrybucja) Grupie Eurocash, ponieważ chce skupić się na produkcji i sprzedaży wyrobów winiarskich - mówi Jacek Jantoń, prezes Grupy Jantoń.
Reklama

 - Sprzedaż spółki to kolejny etap naszych planów rozwojowych. Od dłuższego czasu deklarowaliśmy, że zamierzamy skupić się na produkcji i sprzedaży wyrobów winiarskich, którą zajmuje się prowadzona przez nas firma Jantoń w Dobroniu – mówi Jacek Jantoń, prezes Grupy Jantoń.

- Nasza strategia opiera się na rozbudowie portfolio produktowego oraz wzmacniania istniejących brandów spółki Jantoń, będącej jednym z liderów w branży winiarskiej – dodaje.

Właściciele POLSKIEJ DYSTRYBUCJI ALKOHOLI (dawna Jantoń Dystrybucja zajmującej się handlem hurtowym napojami alkoholowymi na terenie województw: łódzkiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i małopolskiego w dn. 21 grudnia 2015 r. zawarli z EUROCASH SA umowę przedwstępną sprzedaży 100% udziałów spółki. Zawarcie umowy ostatecznej uzależnione jest m.in. od uzyskania zgody Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Reklama

Lista tagów

Zobacz komentarze (0)

Proszę podać imię
Proszę wpisać treść komentarza
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum